Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

İnternet sitemize hoşgeldiniz.internet sitemizi ziyaret etmeniz ve sitemizde sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve online abonelik işlemlerinize ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı bu Gizlilik Politikasında belirtilen şartlarla tanımlıdır. İnternet sitemizi ziyaret etmekle ve sitemiz aracılığıyla online alışveriş hizmetimizden yararlanmakla, Gizlilik Politikamızda belirtilen şartları kabul etmiş sayılırsınız.

1- Size güvenli bir alışveriş ve sorunsuz hizmet verebilmek için sizden kişisel bilgilerinizi isteyebiliriz.

2-Beğendiğiniz bir ürünümüzü alışveriş sepetine kaydetmek ve satın almak istediğinizde kişisel bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir.

3-Öksüzoğlu Zeytincilik ve Gıda olarak kişisel bilgilerinizi herhangi bir 3. kişiye hangi suretle olursa olsun vermemeyi ve/veya halka açık hale getirmemeyi taahhüt eder.

4-Öksüzoğlu Zeytincilik ve Gıda firmamızdan yapacağınız alışveriş sonucu, bize bildireceğiniz banka hesap bilgileriniz de 3. şahıslara verilmemektedir.

5- Kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde kredi kartı bilgileriniz de sistemimizde kesinlikle saklanmamaktadır.

6-Öksüzoğlu Zeytincilik ve Gıda web sayfalarımızda yer alan her türlü bilgi, rapor, araştırma sonuçları, görüş ve tavsiyeler, mevcut piyasa koşulları ve güvenirliliğine inanılan kaynaklardan elde edilen bilgiler dikkate alınarak, genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Web sayfalarımızda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksiklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğabilecek her türlü maddi veya manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun 3. kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı  Öksüzoğlu Zeytincilik ve Gıda sorumlu tutulamaz.

7-Size sunduğumuz hizmetler çerçevesinde; birlikte çalıştığımız 3. şahıs şirketlere (sms, e-mail, hosting vb.) verdiğimiz kişisel bilgileriniz bu şirketlerin kendi gizlilik politikaları kapsamında korunur.

8-Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

9-Öksüzoğlu Zeytincilik ve Gıda 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ışığında müşterilerinin haklarına saygılı olmayı taahhüt eder.


Bu anlaşma, T.C yasalarına uygun olarak ve hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi yasadışı, geçersiz veya hukuki açıdan uygulanamaz durumda ise, söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.